Jump to content
Argentus.pl - Forum Serwera

Oficjalny start Argentus S2

19.04.2019  Godzina 18:00

Strona | Rejestracja | Prezentacja | Klient

 

Sobczi

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Wpisy

  0
 • Joined

 • Last visited

About Sobczi

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

129 profile views
 1. @Dgfsdi Ani razu nie przeklnąlem, ani razu nikogo nie obraziłem. Nawet chyba ani razu nie napisałem XD. Widzę, że grasz na serwie. I fajnie że próbujesz wejść ze mną w jakąś polemikę. Kompletnie nie rozumiem twojego dopisku o podstawach przedsiębiorczości. A dopisek "Żegnam" aż nazbyt kojarzy mi się z gimnazjalnymi pozostałościami. Ale i tak, szacunek do Ciebie bo przynajmniej masz cywilną odwagę wyrazić swoje zdanie. Żaden administrator nie napisał ani słowa, żeby zaprzeczyć moim oskarzeniom, podyskutować, wyśmiać albo nawet zbanować. Tak czy inaczej, istota całego problemu o której napisał autor tego tematu po prostu istnieje i wybroni się sama.
 2. @Dgfsdi To jeden z punktów podstawy programowej podstaw przedsiębiorczości: " Efektywne uczestniczenie w pracy zespołowej z wykorzystaniem umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej oraz wdrażanie zasad skutecznego przywództwa w organizacji" Nie, to nie jest dobrze. Bo administracja jest dla użytkownika a nie użytkownik dla administracji. Człowiek zgłasza problem tam gdzie miał go zgłosić i jest odsyłany. Prowadziłem 3 serwery Counter Strike i 2 serwery TF2 jeżeli chodzi o bycie osobą od spraw technicznych. Administrowałem 3 fora w tym jedno do dnia dzisiejszego. I jeżeli pojawiał się problem natury technicznej, którego nie mogłem rozwiązać - osobiście zgłaszałem sprawę do osoby za to odpowiedzialnej. I jest masa kanałów przepływu informacji, dzięki którym można przekazać taką informację. Ja mam to tłumaczyć? "Hej słuchaj <tu link> zobacz ten temat ktoś zgłasza, że jest taki i taki bug" i cyk za chwilę odpowiedź zwrotna i już "zajmujemy się tym problemem" lub "problem rozwiązany". (To są wiadomości na PW jakby co) Dodam jeszcze, że dopiero co Ty wszedłeś na forum i coś piszesz. Na serwerze jest naprawdę mało ludzi. Osoby, którym ten serwer się podoba nie będą siedzieć bezczynnie i mówili: "No gicik jest. Tak trzymajcie" tylko zaczną zwracać uwagę na problemy. Pojawi się konstruktywna krytyka, na którą nie można odpowiedzieć na zasadzie: nIe ChCeSz tO NiE GrAj
 3. @TwojaAgresja Z całym szacunkiem, ale ja nie wiem jaką są administracją na S1. Znam tych ludzi tyle ile są na S2 i to jak wygląda to tutaj. Napisz gdzie napisałem nieprawdę? Nie obchodzi mnie jacy są prywatnie, s1 tylko na s2. Serio, nie rozumiem Cię. Serwer stoi dosłownie chwilę, a jest z nim młyn. Nie można oceniać s2 i jej administracji pod kątem s1 czy innego serwera. Kropek? Chodzi Ci o zasady interpunkcji? Piszę na forum i staram się żeby to co piszę było odpowiednio uzasadnione i przejrzyste. Śmianie sie ze stylu pisania jest żałosne.
 4. Serwer git. Niestety cierpliwość, moja i wielu moich znajomych którzy grali juz się skończyła. Miał być powrót do metka. No a niestety mamy do czynienia ze zlepkiem randomów ktorzy nazywają się administracją. Ines - nie wiem o co chodzi, admin za przeproszeniem od czapy. Najlepszy tekst pod problemem jakiegoś gracza: NAPISZ DO KOVALA NA PW. Przecież to jest żart sam w sobie. Nawet w Liceum uczą podstaw "Przedsiebiorczości". Można napisać do kovala żeby osobiście odpisał w tym temacie albo nawet przyświrować czyli napisać do Kovala i przepisać jego odpowiedź i podbić sobie level dobrego administratora. Koval - Napisz na pw to może odpisze Istny - coś tam na pw odpisał, ale kompletne zlanie tematu o prezentacji na Mpc Forum Pisalem to już wcześniej - serwer wybroniłby się sam. Wczoraj kontaktowalem się z moim starym ziomkiem który ma kanał na YT ~12k subów i zagadywałem czy może dałoby sie coś ogarnąć. Doszlismy do wniosku że nie warto. Bo jeżeli sam środek (administracja) jest zasyfiony to to umrze. Niestety muszę przyznać. To zdycha i niedlugo zdechnie. Nikt nie odpisywał na moje pytania i nikt nie odpisze. Z dniem dzisiejszym będę odradzał wszystkim ten serwer. A zacznę od samego mpcforum. Straciliscie pieniadze na własne życzenie @Koval @Istny bo nie potraficie skupić uwagi na projektach które tego wymagają.
 5. Ref Ciągle czekam na odpowiedź administracji w sprawie tej propozycji. (Odrzucona/Przyjęta)
 6. Dzisiaj piątek, a sam post napisany w środę. Nadal nie ma odpowiedzi żadnego administratora w tym temacie i w moim temacie związanym z propozycją oraz w wielu innych. Ale za to jeden z administratorów jako odpowiedź do tematu kazał napisać na PW do Head Administratora ( xD? ) A ja bym odpowiadał. Bo to świadczy o klasie i sile serwera, który może pokazać - "Pan tu i tu używał programów niedozwolonych" i koniec dyskusji. Bo potem rodzą się plotki na zasadzie "bany z pobudek prywatnych" etc Kolejne moje pytanie. Czy na m*cfor*m jest oddzielna prezentacja dotycząca serwera argentus s2 czy wszystko zamknęło się na umieszczeniu kilku postów w temacie starego argentusa? Nawołuję kolejny dzień i będę to robił nadal. Proszę administracje o większy wkład w pracę, która dotyczy w gry i forum. Staram się nie być hejterem, staram się rzucać konstruktywną krytykę. Czemu? Bo to dobry serwer, taki którego chcieli gracze i liczę, że coś się zmieni. Nawet jeżeli będziecie udawać że wszystko jest okej, ale coś się jednak zmieni to odniosę wewnętrzne zwycięstwo.
 7. Takie posty, to chyba w odpowiednim dziale. Bo chyba każdy ma prawo wiedzieć za co dostał bana. Dodatkowo mowię tu bardziej o tematach, związanych z bugami. Przecież to razi każdego kto najpierw wejdzie sobie na forum i zobaczy jaką super pomoc dostaje. A przecież starczyłoby glupie (nawet jeżeli to kłamstwo) "Przepraszamy, już staramy się rozwiązać ten problem". Ja chce chwalic i reklamować ten serwer, ale jest mi cięzko kiedy widzę że on sam siebie "ora".
 8. Zdaję sobie, że Admin to tez człowiek i być może macie pracę/szkołę/rodzinę. Ale angażując się w taki projekt - nie zawalajcie go. Proponuję żebyście sobie tam w waszym teamie rozplanowali kto i kiedy zajmuje się forum, żeby ludzie nie byłi bez odpowiedzi nawet 20h.
 9. Proponuję usunąć komunikaty występujące na serwerze po zabiciu np. Generała Yonghana czy skonczeniu Niebiańskiej komnaty (niskopoziomowych wyzwań) ponieważ tych bossów ma mapie jest kilku i respią się co 10 minut, a skończenie komnaty nie jest żadnym wyzwaniem. To po prostu tworzenie sztucznego tłoku na serwerze. Odpalcie te komunikaty na robieniu dungów albo zabijaniu bossów po 200 lvl. Bo w tym momencie jest to niepotrzebny spam.
 10. Dzień dobry, Na początku gry na serwerze zadawałem pytanie czy będzie zmianka skilli. Dostałem wiadomość od Administratora (który zadawał przy starcie pytania typu: "Czy działa wam f5?"), że zamierza zaimplementować zmiankę skilli do gry. Teraz tylko moje pytanie. Gdzie mogę ją dostać?
×
×
 • Create New...