Jump to content
Argentus.pl - Forum Serwera

Oficjalny start Argentus S2

19.04.2019  Godzina 18:00

Strona | Rejestracja | Prezentacja | Klient

Sign in to follow this  
Milena

Zamknięty: Serwer ?? pustki ? Co dalej ?

Recommended Posts

Witam.

Zapraszam do dyskusji tylko normalnej czemu niby oplaca nam sie tutaj grac jak serwer wieje pustkami ?

Admnistracja totalnie NIC nie robi ... 

Serwer jest bardzo dobry no procz sklepow offline ( 2019 rok !!! ) widac to po sklepach max 2 w m1.

czemu niema reklamy ? czemu niema nigdy GM do banowania ? pozdrawiam 100 lvl co robia dungony w 1;30 :)

hmmm ?? pogadajmy

Zgadzam się z tobą. Administracja ma nas totalnie wylane

Dyskusja jest bez sensu, nie gram od dobrego tygodnia a jestem swiecie przekonany ze dalej marmurki sie nie stackuja XD szkoda czas marnowac, to juz lepiej na serwer sensiego isc bo tam to chociaz pograsz miesiac i sie [ciach]

Co tu dużo pisać jak by ktoś Michała nie znał xd 

Po co sklepy offline jak sama widzisz ile ludzi gra

Co do reklamy to żaden youtuber nie chce się pakować w to poza tym nie bede tutaj pisać na temat reklamy i podejścia 

Co do banowania to lecą bany to ze nie widać gm w m1 nie znaczy że nie banuja [patrz płacze na forum że ban za nic]

JWfw8c4.jpg

3 godziny temu, Vertina napisał:

Co tu dużo pisać jak by ktoś Michała nie znał xd 

Dokładnie :D Tak jak już mówiłem pól roku temu S2 padnie tak szybko ja Harvettia niewypał :) Brak chęci do czegokolwiek, nie wiem po co się było brać za s2. Na s1 więcej typa niż tu na nowym serwerze. Postawili s2 na jakimś vps za 180zł na tym zrobili też pewnie stronę i chcieli sobie dorobić :D 

3 hours ago, 100599 said:

Dokładnie :D Tak jak już mówiłem pól roku temu S2 padnie tak szybko ja Harvettia niewypał :) Brak chęci do czegokolwiek, nie wiem po co się było brać za s2. Na s1 więcej typa niż tu na nowym serwerze. Postawili s2 na jakimś vps za 180zł na tym zrobili też pewnie stronę i chcieli sobie dorobić :D 

na s2 to zarobiliśmy całe 0 zł XD, no ale chuj ty wiesz lepiej

reklamy nie ma bo nikt nie chciał nagrywać, bardzo fajnie się organizowało reklamę, gdy połowa yt nawet nie odpisuje ci na wiadomości

1 minutę temu, Istny napisał:

na s2 to zarobiliśmy całe 0 zł XD, no ale [ciach] ty wiesz lepiej

reklamy nie ma bo nikt nie chciał nagrywać, bardzo fajnie się organizowało reklamę, gdy połowa yt nawet nie odpisuje ci na wiadomości

To powiedz mi, że maszyna za kilka koła zł i te 600 osob co gralo nie wydalo nic na serwer :)

Przed chwilą, Istny napisał:

Wydali tyle, że wyjdziemy na 0

Powiedz to komuś kto Ci uwierzy :D Chyba że dlatego nic przy nim nie robicie prócz banowania poprzez logi, bo nie ma pieniążków :D

1 minutę temu, Istny napisał:

Idź sobie zrób serwer bo jak widać w twoim świecie, grafika, modele, posty promowane na facebooku są za darmo XD

Nie mówię, że jest za darmo. :) Ale coś musi być na rzeczy, że nikt was nie chce reklamować. :) 

Po co ma nagrywać jak surek i sensual już ma 3 kotlety naszykowane i sypnie grubym hajsem, jak mi jutuber odpisuje miesiąc przed startem serwera, że on nie ma terminów xD

My dalej gramy i czekamy na cud ;)

Trzeba mieć nadzieję xd Serwer ma potencjał, tylko ludzie .....

tumblr_mxin5rNtPZ1sicas5o1_250.gifIGGorJo.png

Jeżeli zauważysz post niezgodny z regulaminem forum, użyj opcji "Raportuj", ułatwi mi to pracę

Jeżeli masz jakiś problem, napisz pw, postaram się pomóc.
Proszę, nie spamuj i używaj opcji "Edytuj". 

diabel.gif

10 godzin temu, IneS napisał:

My dalej gramy i czekamy na cud ;)

Trzeba mieć nadzieję xd Serwer ma potencjał, tylko ludzie .....

Ludzie to [ciach] xD Przeciez z s1 sie nie dalo odejsc, bo i tak sie wracalo :D

http://prntscr.com/nkiy2u   xDD Ogolnie o tej porze się dropi czy coś a tu pustki spoty wolne sztos

7 godzin temu, Istny napisał:

Po co ma nagrywać jak surek i sensual już ma 3 kotlety naszykowane i sypnie grubym hajsem, jak mi jutuber odpisuje miesiąc przed startem serwera, że on nie ma terminów xD

Jedrus  na poczatek robisz z Michalem kilka eventow napisze wam to tu przy wszystkich stopniowo male aktualizacje poprawiajace bledy jak ludzie beda widziec ze cos tu sie dzieje zaczna wracac jakis yt tez moze bedzie chcial nagrac nie ma co sie zalamywac kovalovi wysylalem all bledy wiec pewnie zapisal to gdzies ruszajcie za przeproszeniem 4 litery i jedziemy wiele ludzi chce wam pomoc wiec zabieramy sie ostro do pracy  

4 godziny temu, dziadekwlad napisał:

Jedrus  na poczatek robisz z Michalem kilka eventow napisze wam to tu przy wszystkich stopniowo male aktualizacje poprawiajace bledy jak ludzie beda widziec ze cos tu sie dzieje zaczna wracac jakis yt tez moze bedzie chcial nagrac nie ma co sie zalamywac kovalovi wysylalem all bledy wiec pewnie zapisal to gdzies ruszajcie za przeproszeniem 4 litery i jedziemy wiele ludzi chce wam pomoc wiec zabieramy sie ostro do pracy  

+1 Sama prawda :D

4 godziny temu, dziadekwlad napisał:

Hahhaha miesiac po starcie serwera prawie chcesz zeby ytberzy wracali?xD A ze tak zapytam marmurki naprawioen czy dalej kupując 100szt masz cale eq zaje bane? 

Po pierwsze fajny bug macie na serwerze że na wojnie gildii dostaje sie Gm i można wszystko sobie dać , można wymaxować całą postać w 1dzień robiąc full eq pvp exp i full misje bez biologa  możesz mieć nieskończoność sm na koncie itp, napisałem o tym kowalowi 5 dni temu ale  chyba coś go to nie interesuje bo nawet nie odczytał mojej wiadomości. Chciałem zachować to w tajemnicy no ale jak zero odp od kowala to łapcie fajnego buga może Istny to naprawił nie mam pojęcia ale już przynajmniej wiecie czemu cała gildiia garbaci miała full postki zrobione. Pozdrawiam 

SYGNATURKA.png

Edited by Eagle

4 godziny temu, Eagle napisał:

Po pierwsze fajny bug macie na serwerze że na wojnie gildii dostaje sie Gm i można wszystko sobie dać , można wymaxować całą postać w 1dzień robiąc full eq pvp exp i full misje bez biologa  możesz mieć nieskończoność sm na koncie itp, napisałem o tym kowalowi 5 dni temu ale  chyba coś go to nie interesuje bo nawet nie odczytał mojej wiadomości. Chciałem zachować to w tajemnicy no ale jak zero odp od kowala to łapcie fajnego buga może Istny to naprawił nie mam pojęcia ale już przynajmniej wiecie czemu cała gildiia garbaci miała full postki zrobione. Pozdrawiam 

SYGNATURKA.png

ale to juz dawno naprawione XDD a ci ktorzy z tego korzystali dostali bana XDD wiec troszke zaktualizuj informacje XD

Serwer git. Niestety cierpliwość, moja i wielu moich znajomych którzy grali juz się skończyła. Miał być powrót do metka. No a niestety mamy do czynienia ze zlepkiem randomów ktorzy nazywają się administracją. 

Ines - nie wiem o co chodzi, admin za przeproszeniem od czapy. Najlepszy tekst pod problemem jakiegoś gracza: NAPISZ DO KOVALA NA PW. Przecież to jest żart sam w sobie. Nawet w Liceum uczą podstaw "Przedsiebiorczości". Można napisać do kovala żeby osobiście odpisał w tym temacie albo nawet przyświrować czyli napisać do Kovala i przepisać jego odpowiedź i podbić sobie level dobrego administratora. 

Koval - Napisz na pw to może odpisze

Istny - coś tam na pw odpisał, ale kompletne zlanie tematu o prezentacji na Mpc Forum

Pisalem to już wcześniej - serwer wybroniłby się sam. Wczoraj kontaktowalem się z moim starym ziomkiem który ma kanał na YT ~12k subów i zagadywałem czy może dałoby sie coś ogarnąć. Doszlismy do wniosku że nie warto. Bo jeżeli sam środek (administracja) jest zasyfiony to to umrze. Niestety muszę przyznać. To zdycha i niedlugo zdechnie. Nikt nie odpisywał na moje pytania i nikt nie odpisze. Z dniem dzisiejszym będę odradzał wszystkim ten serwer. A zacznę od samego mpcforum. 

Straciliscie pieniadze na własne życzenie @Koval @Istny bo nie potraficie skupić uwagi na projektach które tego wymagają. 

@TwojaAgresja Z całym szacunkiem, ale ja nie wiem jaką są administracją na S1. Znam tych ludzi tyle ile są na S2 i to jak wygląda to tutaj. Napisz gdzie napisałem nieprawdę? Nie obchodzi mnie jacy są prywatnie, s1 tylko na s2.

Serio, nie rozumiem Cię. Serwer stoi dosłownie chwilę, a jest z nim młyn. Nie można oceniać s2 i jej administracji pod kątem s1 czy innego serwera. 

Kropek? Chodzi Ci o zasady interpunkcji? Piszę na forum i staram się żeby to co piszę było odpowiednio uzasadnione i przejrzyste. Śmianie sie ze stylu pisania jest żałosne. 

8 godzin temu, Eagle napisał:

No ciekawy ten bug, ja jakoś nie spotkałem postaci na 250lv, po misjach, z wymaksowanym eq. To jednak administracja coś robi

A po drugie? xD

1 godzinę temu, Sobczi napisał:

Ines - nie wiem o co chodzi, admin za przeproszeniem od czapy. Najlepszy tekst pod problemem jakiegoś gracza: NAPISZ DO KOVALA NA PW. Przecież to jest żart sam w sobie. Nawet w Liceum uczą podstaw "Przedsiebiorczości". Można napisać do kovala żeby osobiście odpisał w tym temacie albo nawet przyświrować czyli napisać do Kovala i przepisać jego odpowiedź i podbić sobie level dobrego administratora. 

Pisalem to już wcześniej - serwer wybroniłby się sam. Wczoraj kontaktowalem się z moim starym ziomkiem który ma kanał na YT ~12k subów i zagadywałem czy może dałoby sie coś ogarnąć. Doszlismy do wniosku że nie warto. Bo jeżeli sam środek (administracja) jest zasyfiony to to umrze. Niestety muszę przyznać. To zdycha i niedlugo zdechnie. Nikt nie odpisywał na moje pytania i nikt nie odpisze. Z dniem dzisiejszym będę odradzał wszystkim ten serwer. A zacznę od samego mpcforum. 

Ines jest chyba administratorem forum, poza tym to mało istotne. Jeśli kieruje Cie do osoby, która jest bardziej kompetentna, to chyba dobrze? xD I co mają do tego podstawy przedsiębiorczości, bo nie rozumiem? 

To fajnie, że razem ze starym znajomym youtuberem doszliście do wniosku, że reklama nie ma sensu (???) XD

Śmieszą mnie osoby, które od kilku dni wchodzą na forum czy serwer tylko po to, żeby napisać, że to wszystko pada i jest mało ludzi. Teraz, jak poznaliśmy wasze zdanie, możecie naprawdę już skończyć grę i nie logować się więcej. :D 

Edited by Dgfsdi

@Dgfsdi

To jeden z punktów podstawy programowej podstaw przedsiębiorczości: " Efektywne uczestniczenie w pracy zespołowej z wykorzystaniem umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej oraz wdrażanie zasad skutecznego przywództwa w organizacji"

Nie, to nie jest dobrze. Bo administracja jest dla użytkownika a nie użytkownik dla administracji. Człowiek zgłasza problem tam gdzie miał go zgłosić i jest odsyłany. Prowadziłem 3 serwery Counter Strike i 2 serwery TF2 jeżeli chodzi o bycie osobą od spraw technicznych. Administrowałem 3 fora w tym jedno do dnia dzisiejszego. I jeżeli pojawiał się problem natury technicznej, którego nie mogłem rozwiązać - osobiście zgłaszałem sprawę do osoby za to odpowiedzialnej. I jest masa kanałów przepływu informacji, dzięki którym można przekazać taką informację. Ja mam to tłumaczyć?

"Hej słuchaj <tu link> zobacz ten temat ktoś zgłasza, że jest taki i taki bug" i cyk za chwilę odpowiedź zwrotna i już "zajmujemy się tym problemem" lub "problem rozwiązany".

(To są wiadomości na PW jakby co)

Dodam jeszcze, że dopiero co Ty wszedłeś na forum i coś piszesz. Na serwerze jest naprawdę mało ludzi. Osoby, którym ten serwer się podoba nie będą siedzieć bezczynnie i mówili: "No gicik jest. Tak trzymajcie" tylko zaczną zwracać uwagę na problemy. Pojawi się konstruktywna krytyka, na którą nie można odpowiedzieć na zasadzie:  nIe ChCeSz tO NiE GrAj

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...