Jump to content
Argentus.pl - Forum Serwera

Oficjalny start Argentus S2

19.04.2019  Godzina 18:00

Strona | Rejestracja | Prezentacja | Klient

Sign in to follow this  
Milena

Zamknięty: Serwer ?? pustki ? Co dalej ?

Recommended Posts

2 godziny temu, Sobczi napisał:

@Dgfsdi

To jeden z punktów podstawy programowej podstaw przedsiębiorczości: " Efektywne uczestniczenie w pracy zespołowej z wykorzystaniem umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej oraz wdrażanie zasad skutecznego przywództwa w organizacji"

Nie, to nie jest dobrze. Bo administracja jest dla użytkownika a nie użytkownik dla administracji. Człowiek zgłasza problem tam gdzie miał go zgłosić i jest odsyłany. Prowadziłem 3 serwery Counter Strike i 2 serwery TF2 jeżeli chodzi o bycie osobą od spraw technicznych. Administrowałem 3 fora w tym jedno do dnia dzisiejszego. I jeżeli pojawiał się problem natury technicznej, którego nie mogłem rozwiązać - osobiście zgłaszałem sprawę do osoby za to odpowiedzialnej. I jest masa kanałów przepływu informacji, dzięki którym można przekazać taką informację. Ja mam to tłumaczyć?

"Hej słuchaj <tu link> zobacz ten temat ktoś zgłasza, że jest taki i taki bug" i cyk za chwilę odpowiedź zwrotna i już "zajmujemy się tym problemem" lub "problem rozwiązany".

(To są wiadomości na PW jakby co)

Udzieliła Ci informacji gdzie masz sie zgłosić, już nie przypierdalaj sie na siłe.

Dodam jeszcze, że dopiero co Ty wszedłeś na forum i coś piszesz. Na serwerze jest naprawdę mało ludzi. Osoby, którym ten serwer się podoba nie będą siedzieć bezczynnie i mówili: "No gicik jest. Tak trzymajcie" tylko zaczną zwracać uwagę na problemy. Pojawi się konstruktywna krytyka, na którą nie można odpowiedzieć na zasadzie:  nIe ChCeSz tO NiE GrAj

Dobrze że to dodałeś. Podstawy przedsiębiorczości opanowane, to teraz pomyśl o tym, żeby nauczyć się czytać ze zrozumieniem

Żegnam 

Edited by IneS
Hahahah +1

@Dgfsdi

To jeden z punktów podstawy programowej podstaw przedsiębiorczości: " Efektywne uczestniczenie w pracy zespołowej z wykorzystaniem umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej oraz wdrażanie zasad skutecznego przywództwa w organizacji"

Nie, to nie jest dobrze. Bo administracja jest dla użytkownika a nie użytkownik dla administracji. Człowiek zgłasza problem tam gdzie miał go zgłosić i jest odsyłany. Prowadziłem 3 serwery Counter Strike i 2 serwery TF2 jeżeli chodzi o bycie osobą od spraw technicznych. Administrowałem 3 fora w tym jedno do dnia dzisiejszego. I jeżeli pojawiał się problem natury technicznej, którego nie mogłem rozwiązać - osobiście zgłaszałem sprawę do osoby za to odpowiedzialnej. I jest masa kanałów przepływu informacji, dzięki którym można przekazać taką informację. Ja mam to tłumaczyć?

"Hej słuchaj <tu link> zobacz ten temat ktoś zgłasza, że jest taki i taki bug" i cyk za chwilę odpowiedź zwrotna i już "zajmujemy się tym problemem" lub "problem rozwiązany".

(To są wiadomości na PW jakby co)

Dodam jeszcze, że dopiero co Ty wszedłeś na forum i coś piszesz. Na serwerze jest naprawdę mało ludzi. Osoby, którym ten serwer się podoba nie będą siedzieć bezczynnie i mówili: "No gicik jest. Tak trzymajcie" tylko zaczną zwracać uwagę na problemy. Pojawi się konstruktywna krytyka, na którą nie można odpowiedzieć na zasadzie:  nIe ChCeSz tO NiE GrAj

Jak ty jesteś mądrzejszy od ustawy XD jak wyjdziesz z serwa beda chcieli grac bo jak mam czytac znow jaka administracja jest zla itp to mi sie juz rzygac chce nie chcesz grac to z fartem :) 

@Dgfsdi Ani razu nie przeklnąlem, ani razu nikogo nie obraziłem. Nawet chyba ani razu nie napisałem XD. Widzę, że grasz na serwie. I fajnie że próbujesz wejść ze mną w jakąś polemikę. Kompletnie nie rozumiem twojego dopisku o podstawach przedsiębiorczości. A dopisek "Żegnam" aż nazbyt kojarzy mi się z gimnazjalnymi pozostałościami. Ale i tak, szacunek do Ciebie bo przynajmniej masz cywilną odwagę wyrazić swoje zdanie. Żaden administrator nie napisał ani słowa, żeby zaprzeczyć moim oskarzeniom, podyskutować, wyśmiać albo nawet zbanować. Tak czy inaczej, istota całego problemu o której napisał autor tego tematu po prostu istnieje i wybroni się sama.

23 godziny temu, Sobczi napisał:

Serwer git. Niestety cierpliwość, moja i wielu moich znajomych którzy grali juz się skończyła. Miał być powrót do metka. No a niestety mamy do czynienia ze zlepkiem randomów ktorzy nazywają się administracją. 

Ines - nie wiem o co chodzi, admin za przeproszeniem od czapy. Najlepszy tekst pod problemem jakiegoś gracza: NAPISZ DO KOVALA NA PW. Przecież to jest żart sam w sobie. Nawet w Liceum uczą podstaw "Przedsiebiorczości". Można napisać do kovala żeby osobiście odpisał w tym temacie albo nawet przyświrować czyli napisać do Kovala i przepisać jego odpowiedź i podbić sobie level dobrego administratora. 

Koval - Napisz na pw to może odpisze

Istny - coś tam na pw odpisał, ale kompletne zlanie tematu o prezentacji na Mpc Forum

Pisalem to już wcześniej - serwer wybroniłby się sam. Wczoraj kontaktowalem się z moim starym ziomkiem który ma kanał na YT ~12k subów i zagadywałem czy może dałoby sie coś ogarnąć. Doszlismy do wniosku że nie warto. Bo jeżeli sam środek (administracja) jest zasyfiony to to umrze. Niestety muszę przyznać. To zdycha i niedlugo zdechnie. Nikt nie odpisywał na moje pytania i nikt nie odpisze. Z dniem dzisiejszym będę odradzał wszystkim ten serwer. A zacznę od samego mpcforum. 

Straciliscie pieniadze na własne życzenie @Koval @Istny bo nie potraficie skupić uwagi na projektach które tego wymagają. 

comment_62sDQL0ejNQ6WUsN9MuVoLdt8w9itIq3.jpg.3cf3653b59fd8679cfd224a23b135f3a.jpg

5 godzin temu, Sobczi napisał:

@Dgfsdi Ani razu nie przeklnąlem, ani razu nikogo nie obraziłem. Nawet chyba ani razu nie napisałem XD. Widzę, że grasz na serwie. I fajnie że próbujesz wejść ze mną w jakąś polemikę. Kompletnie nie rozumiem twojego dopisku o podstawach przedsiębiorczości. A dopisek "Żegnam" aż nazbyt kojarzy mi się z gimnazjalnymi pozostałościami. Ale i tak, szacunek do Ciebie bo przynajmniej masz cywilną odwagę wyrazić swoje zdanie. Żaden administrator nie napisał ani słowa, żeby zaprzeczyć moim oskarzeniom, podyskutować, wyśmiać albo nawet zbanować. Tak czy inaczej, istota całego problemu o której napisał autor tego tematu po prostu istnieje i wybroni się sama.

Weź chłopie daj na wstrzymanie bo z ludźmi pokroju tych u góry nie warto dyskutować, w 100% Cie popieram, ten serwer zdycha i tyle w temacie. Nawet jak będzie opłacony do 2137 roku, a nie będzie na nim ludzi to serwer bedzie MARTWY!!!! Poza tym administracja ma już totalnie wyje@bane od początku, zrobili dwie "aktualizacje" w których poprawili to co bylo najmniej uciążliwe i na tym basta, jak masz chęci do grania to bierz [ciach] w troki i zawijaj się stąd, jak ja i połowa serwera bo granie tutaj to marnowanie czasu. 

Kolega OneShoot pięknie podsumował całe to gówno na tym serwerze pisząc "XD".

A co do ubojni mózgowej która zaraz zacznie wypisywać w moim kierunku bluzgi, próbując na siłę bronić tego gówna - Nie mam zamiaru z Wami wchodzić w dyskusję, bo jesteście płytcy intelektualnie jak brodzik dla dzieci. Wejdę tu za 3 dni, żeby się z Was pośmiać jak bronicie martwy serwer, tyle miałbym do powiedzenia - żegnam.

Automatyczna Wiadomość

Temat został zamknięty:

Brak aktywności w temacie.

Wyczerpanie tematu.

tumblr_mxin5rNtPZ1sicas5o1_250.gifIGGorJo.png

Jeżeli zauważysz post niezgodny z regulaminem forum, użyj opcji "Raportuj", ułatwi mi to pracę

Jeżeli masz jakiś problem, napisz pw, postaram się pomóc.
Proszę, nie spamuj i używaj opcji "Edytuj". 

diabel.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...