Skocz do zawartości

Diversen21

Użytkownik
 • Postów

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje o Diversen21

Diversen21

Diversen21

Użytkownik

Ciekawski

 77
 20
  48
 0
 • ID:

  4737

 • Wiek:

  24

 • Przyznanych punktów reputacji:

  0

 • Dołączył/a

 • Odznaki:

  4

 PawelCode.eu

O Diversen21

 • Urodziny 03/09/1997

Informacje o postaci

 • Nick
  Diversen21
 • Gildia
  DeJz2BrylkiXD
 • Królestwo
  Jinno
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1,707 wyświetleń profilu
 1. Spróbuj usunąć plik config, a następnie odpalić przez autopatcher
 2. nie wiem w jakim celu to zbierasz, ale wiadomo każdy ma swój fetysz. Wbij jutro na kanał 2 jinno m1 strażnik wsi najlepiej o 18:00 (mam trochę tego kruszcu XD oddam za dramo)
 3. wejdź jutro do gry o 18:00 na kanał 2 miasto pierwsze jinno strażnik wsi oddam za dramo (max 1x bo tylko tyle mam XD)
 4. Mi w takich przypadkach zawsze pomaga "narzędzie do rozwiązywania problemów" ppm na patcha XD
 5. MokreLaczki (kiedyś przez prawie rok myślałem, że w nicku masz "MokreLaseczki") Człowiek który wywalił TOP eq i zaczął grę od nowa kończy już z metkiem trochę mało wiarygodne, ale jedno jest pewne i tak jeszcze tu wrócisz XD albo z sentymentu do metka lub do głupoty ludzi z metka XD
 6. 2:1 Irlandia ;/ (Ale oczywiście kibicuję na 3:1 dla Polski)
 7. (Misja u Kapitana) Syzyfowe Prace Kapitan: Witaj wędrowcze. Zastanawiałem się czy ktoś jeszcze pamięta starego poczciwego Kapitana. Ja: Przestań już tyle gadać tylko powiedz poco mnie tu wezwałeś Kapitan: Mam dla Ciebie wyzwanie spójrz Uriel wysłał mi list niestety posłańcy którzy mieli donieść list zostali napadnięci przez zaprzysiężonych wojowników. Dotarli oni w jednym kawałku lecz list został rozerwany na wiele części. Jedna część jest u mnie a pozostałe (9) zniknęły W kawałku który posiadam jest napisane "chcą przejąć". Było by prościej zapytać Uriela, ale ten stracił pamięć. Musisz odnaleźć pozostałe fragmenty zabijając poszczególne bossy, oczywiście za zabicie każdego z osobna zostaniesz nagrodzony. Bossy do zabicia -Rycerski pająk (5x Zwój Metalu) -Mistyczny Byk (1x szmaragd) -Główny Gnoll Strażnik (2x rubinowa ozdoba) -Trupia Twarz (2x szmaragd) -Mantykora Książe (1x Zwój Mądrości) -Przeklęty Korsarz (2x szmaragd) -Małpi Lord (2x księga małp) -Razor (2x złoty glejt) -Wódz Orków (Orkowe Wyzwanie) (2x triumfator) (Po zabiciu ostatniego bossa udajemy się do Kapitana ten wręcza nam) -Silny przeciwko ludziom 10% -Silny przeciwko potworom 15% -10x Szmaragd Oddajemy Kapitanowi pozostałe 9 części wiadomości Kapitan: -Na mą brodę czy ty wiesz co nam zagraża? Uriel napisał.. "Muszę Cię ostrzec złe moce chcą przejąć kontrolę nad naszym królestwem tylko pokonanie Polifema może ocalić nam życie". Kapitan: Muszę Cię jeszcze o coś prosić musisz zabić Polifema Tak wiem jest to bardzo ciężkie zadanie lecz obiecuję Ci zostaniesz sowicie nagrodzony. Ja: Muszę jeszcze odpocząć ostatnie wyprawy strasznie mnie wyczerpały. Kapitan: Wyrusz w drogę najszybciej jak tylko się da tylko tobie mogę zaufać Po zabiciu Polifema udajemy się do Kapitana Kapitan: Tak wiem pokonałeś już Polifema czuję to po kościach Ja: Co z nagrodą? Kapitan: o tak był bym zapomniał. Za swe dzielne czyny oraz za uratowanie wioski od nieszczęścia zostaniesz nagrodzony Nagroda za ukończenie misji - Silny przeciwko ludziom 25% - 15% umiejętności - 10% odporność na Umiejętności - (losowy ulepszacz na eq 270 x5)
 8. http://zapodaj.net/9b92c8a08f8e7.jpg.html
 9. TimmyNRG Dorośnij , życie to nie tylko metin
 10. To i ja dodam coś od siebie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...