Skocz do zawartości

[TUT] Jak używać obecnego BS


DarxPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zauważyłem pare osób na serwerze którzy pytali jak używać obecnego BS'a gdyż jednym on nie kręcił inni nie umieli uruchomić itd. Więc postanowiłem napisać ten TuT jak i zrobić mały filmik na temat obecnego BS'a żeby każdy wiedział co i jak.

 

 

Wprowadzenie

 

Więc na początek odpalamy BS'a klawiszem F5, pojawia nam się okno a w nim napis "Przeciągnij tutaj przedmiot". Maksymalnie możemy bonować 7 itemów na raz. Przeciągamy więc co chcemy bonować w puste pole i widzimy nasz przedmiot. Przedmiot który chcemy bonować w końcu nie musi znajdować się na pierwszej stronie EQ, ważne jest żeby nie ruszać przedmiotu gdy go bonujemy ponieważ każdy slot ma swoje ID, przeciągając item podajemy BS'owi ID slotu w którym znajduje się nasz item jeśli go przeniesiemy BS zatrzyma się co jest oczywiste, gdy zmienimy położenie przedmiotu tło stanie się czerwone.

 

Bonowanie

 

Do rzeczy, wybieramy nasz item np truciak, przeciągamy go na puste pole. klikamy na pasek z napisem "-Brak-" żeby wybrać bonus np. Obrażenia Umiejętności. W polu po prawej stronie od wybranego bonusu nadajemy mu wartość np.20. Suwakiem na dole ustawiamy prędkość zmieniania bonusów, przesuwając w lewo wzwiększamy prędkość bonowania a przesuwając w prawo zmniejszamy prędkość bonowania proste i logiczne. Można zaznaczyć opcję 6/7 co doda nam 2 dodatkowe pola na bonusy 6/7 gdzie możecie wybierać swoje 6/7 np. potwory czy tam krytyk,  ja nie otwieram listy bonusów na filmiku gdyż w moim BS'ie nie wiedzieć czemu są tylko 2 bony max PŻ i PE ale mam tak tylko gdy gram na laptopie :) na innych komputerach mam normalnie. Kiedy już wybierzecie swoje bonusy klikacie na przycisk "ROZPOCZNIJ ZMIENIANIE" i wasze bony się mixują. Kiedy BS skończy mixować dany przedmiot pod ikonką itemu bezie napis "UKOŃCZONO" na zielonym tle.  BS'a można także minimalizować ale nie polecam tego robić bo czasami może on przestać bonować, w moim przypadku gdy minimalizuje okno BS'a zatrzymują się wszystkie aktywne operacje.

 

Mam nadzieję że pomogłem, załączam dodatkowo filmik który stworzyłem na potrzebę tego tutoriala.

 

 

Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Forum

Poradnik zrozumiały,przydatny.

Zatwierdzam,podpinam.

tumblr_mxin5rNtPZ1sicas5o1_250.gifIGGorJo.png

Jeżeli zauważysz post niezgodny z regulaminem forum, użyj opcji "Raportuj", ułatwi mi to pracę

Jeżeli masz jakiś problem, napisz pw, postaram się pomóc.
Proszę, nie spamuj i używaj opcji "Edytuj". 

diabel.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...