Skocz do zawartości

Sposoby z jakimi się spotkałem - Kradzieże kont


TruePower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Postanowiłem, że tutaj jak i wszędzie pojawiają się różne PRZERÓŻNE sposoby na kradzież konta

A więc przedstawie Wam te które znacie lub nie :)

1. Przelew Bankowy

 Kupując EQ za przelew bankowy (Chodzi o skan potwierdzenia przelewu) sprawdźmy Paintem(przybliżając) czy nie ma nałożonych cyfr (innego koloru niż kartka ^^ WIecie o co chodzi)  na około numerków konta. Zdarzały się podrobienia(Bardzo rzadko ale jednak) przez co ktoś nie otrzymał zapłaty za ekwipunek.

 

2.PayPal 

Kolejnym sposobem już dość popularnym jest PayPal. Wygoda połączona z szybkością. Wszystko wygląda ładnie. Pod żadnym pozorem nie sprzedawaj EQ przez PayPal. Dlaczego? Pieniążki otrzymasz owszem :) Ale Dasz EQ a ten, który Ci wpłacił kasę na konto PayPal, może ubiegać się o zwrot. Czyli oddasz mu EQ za darmo.

Ale mogę od razu przelać na konto w banku nie? Owszem Są 2 ALE :

- Jest limit wypłacania kasy ( Niewiem ile, ale na 90% nie wypłacisz całej kasy)

- Zanim polecenie wypłaty się dokona może potrwać to od 1 do 5 dni. Więc ktoś ma wystarczająco dużo czasu by zrobić zwrot.

 

3. Karta PaySafeCard

Wielu z Was woli dostawać kody kart PaySafeCard - Czyli kody które zasilają konta do różnych rzeczy (Od allegro po inne przyjemności). Wymieniając EQ za kod PSC proś o skan, zdjęcie kodu i podanie go. Jeżeli otrzymasz skan masz praktycznie 100% pewność, że kod jest poprawny :)

 

4. Doładowania i SMSy.

Oczywiście o SMS ach na Item Shop Argentusa to wiecie. Wiecie też, że łatwo można zostać oszukanym. Jak temu zaradzić? Kupuj TYLKO SMy dostępne w grze w postaci zwojów(Czy tam biletów - Nie pamietam xD) 

W kwestii doładowania - Proś jak z PaySafeCard - Skan bądź zdjęcie. Nie daj się nabrać , że się nie da. Mamy XXI wiek każdy w telefonie ma aparat :)


 

To narazie tyle, jeżeli chodzi o "Realną" płatność za itemy które znam:) Jeżeli będziesz miał pytania to zapraszam na PW

 

Jeżeli znasz jakieś sposoby jeszcze - Daj znać. Dopiszę je w miare możliwości

 

Pozdrawiam TruePower.

vegeta_chuva-500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Forum

Dodam jeszcze od siebie pkt Regulaminu:

 

7. Handel.

 

Zakaz handlu za realną walutę i sprzedaży kont.

Poradnik zatwierdzam.

tumblr_mxin5rNtPZ1sicas5o1_250.gifIGGorJo.png

Jeżeli zauważysz post niezgodny z regulaminem forum, użyj opcji "Raportuj", ułatwi mi to pracę

Jeżeli masz jakiś problem, napisz pw, postaram się pomóc.
Proszę, nie spamuj i używaj opcji "Edytuj". 

diabel.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...