Skocz do zawartości

dokładny opis zarabiania dla każdego


SuraPvPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem świadom, że są już tematy dotyczące zarobków na tym serwerze jednak czegoś mi w nich brakuje, może by tak trochę urozmaicić to? :D



Zaczynamy grę i pojawia się myśl jak by tu się dorobić... hmmm
nasz magiczny serwer posiada coś takiego jak bonus switcher
Można by sobie kupić kilka broni na 75 lv i je wybonować na 20um/lud bądź na 50 sr
takie wyrobione bronie można by sprzedawać po 1 szm sztuka
jak na początek to całkiem nieźle prawda?

ciężko expimy na v2 potem atlantyda i doczołgujemy się jakoś do 100 lv

czeka na nas teraz mapa rud 

teraz prócz zarobku na broniach można by jeszcze tworzyć metale :)
dropimy wszystkie rudy po 200 sztuk i pędzimy do Beak-Go

5 metali = 1 szm


łatwo się tak dorobimy na kupno kdków do broni/zbroi zawsze jakiś dobry start
wbijamy kilka kolejnych lvli do np 155
ze względu na to, że jest duży popyt na zwoje zemsty opłaca się farmić spoty ze smokiem v6
lotają z niego po 2 zwoje zemsty 

ich wartość 10 sztuk = 1 szm ;)

można teraz także skrzyżować możliwość expienia z zarabianiem poprzez przebywanie na mapce atla v9
dropiące tam zwoje między innymi zwój niezdarności, cierniowej tarczy, a także duszności czy osłabienia

dwa pierwsze można by sprzedawać po 25 sztuk za 1 szm
za to duszności/osłabienia już trudniej schodzą, ale można by je wystawić 50:1 :D


200 lv wbijamy można by teraz podropić sobie w Nefrytowej Zatoce trochę Rubinowych Ozdób

5 sztuk wartych jest 1 szm
lecz jeśli wolicie to zachowajcie je na przyszłość bo gdy wbijemy 220 lv
można by iść na mapkę od tego lvla i lotać Czerwone Materiały/Szlachetne Naramienniki

można teraz by sobie zacząć wytwarzać kd potwora/witala +9 bo mamy już jak lotać wszystkie potrzebne ulepy :)
takie kdki chadzają po
2/3 szm sztuka
można też odrobinę zaryzykować i dokupić do tego kd um +5 i dodać razem z kd potwora
do broni exp lub bossówki jakie wyrabiamy na Bonus Switcherze najlepiej w broniach na 250 lv
chadzają one po 1 szm i nie trudno je dostać
gotową bossówkę/broń exp można by sprzedać
najmniej za 12 szm a z perf bonami nawet za 35

perf bony - 20um+/nieumarłe/diabły/kryt (lub zamiast kryta np otrucie)

do tego czasu zdążyliśmy już się na tyle dorobić by kupić sobie wierzchowce, kostiumy itp :)

następny zarobek mamy na mapce od 250 lvla z metkami 
ulepy dropiące z nich można opchnąć 10 sztuk za 1 szm
ponadto jest szansa, że dropnie nam tam PD i księga um/lud/hp, które chodzą po 1 szm sztuka

253 lv i idziemy na dt
z oponki na 4 piętrze czasem lotają ulepy na elitarne kd do +3/4 co niewątpliwie czasem się przydaje
na ostatnim piętrze dt znajdziemy smoka, możliwy drop z niego to:

Szmaragd,zwój meteorów,jad królowej pająków, pazur, zwój ziemi, zwój zaklętej magii
UWAGA - nie wszystkie te ulepy mają 100% szans na lotnięcie

255 lv już mamy, tutaj o dopiero się zaczyna
jeśli mamy porządne eq i gramy najlepiej Bodym lub WPkiem idziemy na orkowe wyzwanie
gdy jednak macie inną klasę dobrze jest zabrać tam kogoś ze sobą bo owy run nie należy do najłatwiejszych :(

dropnąć tam można takie itemy jak:


Topory łowcy,zwoje ziemii, nicki, salazary, zwoje zemsty, metale, łzy bogini, zwoje niewrażliwości, vodka, małpia moneta, dzban lawy, zwoje fali lodu, zwój zaklętej magii oraz chyba najcenniejszy z nich zwój rozkładu

taka wyprawa zdecydowanie ułatwi nam wytwarzanie elitarnych kd :)

szacowany zarobek z jednej takiej wyprawy przypuszczając, że idziemy sami to nawet 20/25szm+

 

 

na tym lvlu także można lotać odłamki korsarza/bibeloty mantykory i czaszki z Korsarza i metków na mapce od 253

z tych ulep można wytwarzać
Triumfator, który jak zapewne wiecie chodzi po 10 szm

wbijając 260 dzięki wyprawom do Lochu Małp można tworzyć Księgi Małp warte 4 szm od sztuki



Wielu z tych sposobów nie widziałem tak opisanych w tych poradnikach, a więc wziąłem się za to
tak zarabiam ja (prócz tego od 260) i źle na tym nie wychodzę
więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim 

POWODZENIA W ZAROBKACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Forum

Poradnik zatwierdzam.

tumblr_mxin5rNtPZ1sicas5o1_250.gifIGGorJo.png

Jeżeli zauważysz post niezgodny z regulaminem forum, użyj opcji "Raportuj", ułatwi mi to pracę

Jeżeli masz jakiś problem, napisz pw, postaram się pomóc.
Proszę, nie spamuj i używaj opcji "Edytuj". 

diabel.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...